Dowiedz się więcej o nas!

1. Indywidualne podejście do klienta

W naszym fachu to podstawa! Każdy dach jest inny, wyjątkowy i należy się mu indywidualne podejście. Doradzimy Ci jaką farbę wybrać, jaką metodą odnowić to, co już nie wygląda najlepiej. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale także będziesz zadowolony z finalnego efektu!

2. Najwyższa jakość wykorzystywanych materiałów

Solidnie pomalowany dach czy elewacja to w głównej mierze najlepszej jakości produkty. Farby, zabezpieczenia, czyściwo – to wszystko daje Ci  gwarancję dobrze wykonanej pracy. Farba na dachu utrzyma się przez długie lata, elewacja nie utraci swojego koloru, a Ty będziesz z dumą patrzeć na zupełnie nowy wygląd swojego domu!

3. Doświadczenie

W branży jesteśmy już kilkanaście lat, dachy, elewacje czy konstrukcje malujemy nie od dzisiaj, dlatego możesz nam zaufać. Nie tylko wykonamy bardzo dobrze swoją pracę, ale również pomożemy Ci w podjęciu jak najlepszej decyzji w kwestii remontu. Powiemy jaką farbę najlepiej wybrać, który odcień jest odpowiedni dla danego domu a przede wszystkim wytłumaczymy Ci dokładnie, co będziemy robić.

4. Ludzkie podejście

Nasi klienci to nie tylko osoby, którym świadczymy usługę. To przede wszystkim nasi partnerzy, z którymi chcemy stworzyć coś wyjątkowego. Wspólnie rozplanujemy koszt usługi, dobór materiałów, czas realizacji i jej przebieg. Każdy projekt tworzą ludzie, w tym przypadku My i Ty! I tylko współpracując razem jesteśmy w stanie stworzyć coś wielkiego.

5. Odpowiedzialność

Umawiając się na dane zlecenie, możesz być pewien, że dotrzymamy danego słowa. Każda praca jest ważna, nie ma zadania ważniejszego – wszystkie są równe. Umawiając się z Tobą, podamy konkretną datę kiedy się u Ciebie pojawimy. Nasze plany może pokrzyżować tylko kapryśna pogoda, ale i na taką ewentualność jesteśmy przygotowani. Słowność to podstawa!

6. Uczciwość

Nie tylko w pracy, ale i w codziennym życiu. Kierujemy się zasadą, że co od nas wychodzi, to do nas wraca. Dlatego zawsze stawiamy sprawę jasno, poinformujemy Cię o kosztach, terminie i czasie realizacji zlecenia.

7. Dostępność

Kilometry nie mają dla nas znaczenia, gdzie jest dach w potrzebie wołający o drugie życie, tam jesteśmy i my! Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju, a także poza nim. Napisz do nas lub zadzwoń a wspólnie ustalimy szczegóły naszej współpracy. Gwarantujemy – na pewno będziesz zadowolony.

8. 3 x Gwarancja

Gwarancja jakości, gwarancja trwałości i gwarancja zadowolenia! To trzy razy na „tak” dla firmy MAL-BAU. Jesteś zainteresowany? Zadzwoń! Szczegóły znajdziesz w zakładce „Kontakt”.

Scroll to Top