Po co wymieniać dach? Daj mu drugie życie!

Twój dach po latach stracił swój atrakcyjny wygląd? Nie martw się! Zamiast kosztownej wymiany pokrycia dachowego, wystarczy go pomalować. Nie ważne czy posiadasz dach z blachy stalowej czy dachówki. Odpowiednio zabezpieczony i pomalowany dach będzie służył wiele lat, zaoszczędzi Państwa pieniądze oraz sprawi, że dom będzie wyglądał jak nowy! Duży wybór kolorów pozwala na nieograniczoną wyobraźnię. Dzięki użyciu specjalistycznych agregatów malarskich firmy Graco jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca malowanej powierzchni oraz dokładne, jednolite nałożenie farby. Nasi pracownicy korzystają z technik malowania alpinistycznego co sprawia, że każdą pracę jesteśmy w stanie wykonać szybko i bez dodatkowych rusztowań. Umów się z naszymi pracownikami na darmową wycenę, dobierz kolor i ciesz się nowym dachem. Gwarantujemy 100% satysfakcji oraz gwarancję na wykonywane usługi!

Zobacz poszczególne etapy pracy idealnie przygotowanego i pomalowanego dachu:
  1. Mycie – to bardzo ważny proces. Pozwala na usunięcie z dachu wszelkich powstałych na nim mchów, porostów, substancji organicznych powstałych w wyniku opadów atmosferycznych, substancji chemicznych i innych niepożądanych w trakcie malowania.
  2. Czyszczenie – usuwanie mechaniczne powstałych w poprzednich latach ognisk rdzy w przypadku blachy stalowej. Dzięki temu korozja nie będzie rozwijać się pod nowo powstałą warstwą farby.
  3. Malowanie antykorozyjne – pozwala na zabezpieczenie powłoką antykorozyjną oczyszczonych wcześniej ognisk korozji blachy stalowej w celu zabezpieczenia jej przed niszczeniem.
  4. Impregnacja – w przypadku dachówki nakładany zostaje środek głęboko penetrujący. Zapobiega on rozwijaniu się na pokryciu grzybów, mchów i innych środków które mogłyby wpłynąć na jej wygląd i trwałość.
  5. Nakładanie koloru – malowanie dachu podwójną warstwą farby.
_DSC0133
Scroll to Top